724 079 660

Fitness - osobní trenér Brno

Individuální přístup, individuální plán

Jako osobní trenérka Vám garantuji individuální přístup ke každému z Vás. Nedávám žádné předtištěné tréninkové plány, ale vždy se přizpůsobím každému klientovi. Součástí naší spolupráce je vždy první informační schůzka, na které se Vás budu ptát například na zdravotní stav, sportovní minulost, očekávání a cíle, časový horizont ve kterém byste chtěli svých cílů dosáhnout a další. Díky zodpovězení těchto otázek jsem schopná Vám připravit tréninkový plán na míru tak, aby Vám vyhovoval. Základem úspěšné spolupráce je Vaše plné nasazení, bez kterého úspěch nemůžete očekávat. Připravte se tedy na to, že to nebude procházka růžovou zahradou a po prvním tréninku budete určitě "cítit skoro celé tělo" :-). Pokud je Vás více, mohu se přizpůsobit a sestavit trénink pro skupinové cvičení - což bývá i finančně výhodnější. Pro cvičení ve skupinkách je maximální počet 4 osoby a to z toho důvodu, abych mohla kontrolovat všechny cvičící a plně se jim věnovat.

Vypracuji Vám tréninkový plán na míru

Tréninkový plán může být různý

 • někdo chce hubnout,
 • někdo chce přibrat, 
 • někdo chce zlepšit kondici,
 • někdo se dává do kupy po nemoci,
 • někdo je v rizikové skupině kardiovaskulárních chorob nebo diabetu a chce těmto chorobám předcházet,
 • někdo chce jen zlepšit pohyblivost a pružnost
 • někdo si chce psychicky odpočinout a načerpat energii.

Vždy záleží na Vašich požadavcích a možnostech. Můžete se mnou absolvovat "úvodní trénink", na kterém spolu projdeme Váš osobní tréninkový plán, a následně si budete chodit cvičit sami. Nebo se můžeme domluvit na pravidelných trénincích a já Vás pak budu ráda provázet na každém tréninku. Samozřejmostí je kombinace obou způsobů, což znamená, že bychom se mohli potkat při úvodním tréninku a potom třeba za 14 dní abych zkontrolovala, zda jsou všechny cviky prováděny správně nebo zda jste si nezafixovali nějaý špatný pohybový stereotyp.

Chci svůj tréninkový plánPrávě nyní

 • letní akce pro dvojice - speciální letní cena pro osobní tréninky dvojic = 2x 10 tréninků + 2x měření na InBody za 5.000,- (původní cena 6.500,-) = ušetříte 1.500,- !!!!!. Akce je pouze na měsíc červenec a srpen.
 • permanentka HAPPY HOUR :-) Potřebujete pomoct s tréninkem? Ideální možnost využít nové akce Happy Hour tréninků. Nabízím Vám novou permanentku pro tréninky absolvované mezi 10:00 a 14:00 - cena pouhých 3.300,-/10 tréninků a navíc bonus ve formě 1 měření na přístroji InBody.  Ideální pro těhotné ženy, maminky /tatínky na rodičovské dovolené (dítko klíďo vemte s sebou) a seniory. Nebo i pro ty, kteří jsou pány svého času, využijte doby, kdy je ve fitku minimum lidí a udělejte něco pro své zdraví a kondici. Těším se na Vás.
 • Cvičení pro maminy - děti vítány :-)
  Zacvičíme si v sále, kde s Vámi mohou být i Vaše děti. Budeme izolovány od ostatního prostoru fitka, děti si nemůžou ublížit a nebudou ani nikoho rušit. Speciální cena 3.300,-/ tréninků. POkud se domluvíte 2 kámošky dohromady na jeden čas - cena 2.000,- pro jednu :-). Pro více informací pište nebo volejte :-)