724 079 660

Výživové poradenství

Jídelníček na míru bez hladovění

V dnešní uspěchané době se často stává, že lidé zapomínají jíst. Nebo jí velmi málo přes den, a pak večer, protože už tělo nejde oklamat pracovním stresem, si samo řekne o to co mu chybí a výsledkem je "večerní žravost". Další den se to opakuje a tak vzniká začarovaný kruh ze kterého se špatně vystupuje. Jediným řešením je zastavit se, uvědomit si chyby a snažit se je napravit - a právě v tomto Vám mohu být nápomocná.

Jak se říká "bez práce nejsou koláče" a tak i tato změna není možná bez Vaší vlastní vůle a plného nasazení. To co ode mne nikdy nečekejte je DIETA. Pomůžu Vám abyste se naučili orientovat v potravinách, abyste sami věděli co je pro Vás ideální. Abyste se naučili se nakupovat kvalitní potraviny (ne vždycky platí pravidlo čím dražší tím lepší), správně jídlo připravovali, aby Vám chutnalo a změna se Vám pak stala vlastní a přechod na zdravou-racionální stravu byl "bezbolestný".

Pokud se budete chtít zapojit do programu vězte, že Vás čeká (podle toho o co bude te mít zájem):

 • vstupní pohovor na kterém se Vás budu ptát na zdravotní stav, predispozice v rodině, vaše zkušenosti s hubnutím či přibíráním (ano i s tím má mnoho lidí problém :-)), Vaše jídelní zvyklosti, potravinévé alergie či nesnášenlivosti atd.
 • Měření na přístroji InBody, díky kterému zjstíme složení Vašeho tělo (množství svalové hmoty, tuku, vody,bazální metabolismus a další informace potřebné pro další spolupráci.
 • analýza stávajícího stravovacího plánu díky které já i Vy zjistíte: kde jsou chyby, kde máte rezervy, co by se dalo změnit a jak. Tato analýza se dělá na základě Vámi sepsaného podrobného jídelníčku (alespoň 5 dní včetně víkendu). Tabulku pro zapisování Vám mohu poslat mailem nebo dát vytištěnou.
 • sestavení optimálního jídelníčku Vám na míru. Zde vycházím ze všech předchozích "procedur" tak, aby pro Vás změna nebyla nijak násilná a tím pádem jednodušší. Standartně sestavuji jídelníček na 7 dní, ale můžeme se dohodnout i jinak. Není problém pokud jste celiak, pracujete na směny, jste diabetik (zde je ale nbutná spolupráce s Vaším lékařem), těhotná žena, senoir, kojící žena či "junior" :-).
 • konzultace. tyto konzultace fungují stylem - "ptejte se mne na co chcete". Je jedno zda budou Vaše dotazy směřovat ke cvičebnímu plánu, staravovacím návykům či celkové změně životního stylu. Co budu vědět a znát Vám řeknu - co vědět nebudu si dostuduju a povím později :-).
 • tištěné materiály, které ode mne dostanete Vám pak pomovou při samostatné práci s potravinami, při sestavování vlastního jídelníčku a třeba se i něco naučíte. Samozřejmě Vám materiály mohu poslat i mailem :-)

TAK HURÁ DO TOHO A PŮL JE HOTOVO :-)

Chci udělat něco se svým jídelníčkemPrávě nyní

 • NOVOROČNÍ akce pro dvojice - speciální cena pro osobní tréninky dvojic = 2x 10 tréninků + 2x měření na InBody za 5.000,- (původní cena 6.500,-) = ušetříte 1.500,- !!!!!. Akce pouze na měsíc LEDEN A ÚNOR.
 • permanentka HAPPY HOUR :-) Nová permanentka pro tréninky absolvované mezi 10:00 a 14:00. Cena 3.300,-/10 tréninků a navíc bonus ve formě 1 měření na přístroji InBody. Ideální pro těhotné ženy, maminky /tatínky na rodičovské dovolené (dítko klíďo vemte s sebou) a seniory. Nebo i pro ty, kteří jsou pány svého času. Vvyužijte doby, kdy je ve fitku minimum lidí a udělejte něco pro své zdraví a kondici.
 • Nové skupinové lekce: KRUHÁČek v út a čt od 7:45 a RIP Trainer v pátek od 17:00. !!!!!
 • Cvičení pro maminy - děti vítány :-)
  Zacvičíme si v sále, kde s Vámi mohou být i Vaše děti. Budeme izolovány od ostatního prostoru fitka, děti si nemůžou ublížit a nebudou ani nikoho rušit. Speciální cena 3.300,-/10 tréninků. Pokud se domluvíte 2 kámošky dohromady na jeden čas - cena 2.000,- pro jednu :-). Pro více informací pište nebo volejte :-)
 • Akce pro nastávající maminky
  Jste těhotná a chcete se stále udržovat ve formě, jen nevíte jak? Kontaktujte mne a můžeme se domluvit na individuální lekce. Pokud máte kamarádku, která je na tom stejně a budete cvičit spolu, máte lepší cenu. Cvičit můžeme v nově vzniklém fitku Body Care na Palackého třídě 162 (vedle restaurace Velorex).