724 079 660

Kontaktujte mě

Uzrál čas na změnu

Od 1.7. do 1.9. prázdninový provoz. V kanceláři a ve fitku jsem jen anzákladě předem domluvené schůzky/tréninku. Kontaktujte mne ideálně telefonicky. Děkuji

Konzultace a měření na InBody v příjemném prostředí, pohodlí a soukromí.

Zavolat mi můžete na telefonní číslo 724 079 660 nebo poslat zprávu prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Obratem se Vám ozvu a domluvíme se na dalším postupu. Těším se na Vás :-)

 

 

Právě nyní

  • NOVOROČNÍ akce pro dvojice - speciální cena pro osobní tréninky dvojic = 2x 10 tréninků + 2x měření na InBody za 5.000,- (původní cena 6.500,-) = ušetříte 1.500,- !!!!!. Akce pouze na měsíc LEDEN A ÚNOR.
  • permanentka HAPPY HOUR :-) Nová permanentka pro tréninky absolvované mezi 10:00 a 14:00. Cena 3.300,-/10 tréninků a navíc bonus ve formě 1 měření na přístroji InBody. Ideální pro těhotné ženy, maminky /tatínky na rodičovské dovolené (dítko klíďo vemte s sebou) a seniory. Nebo i pro ty, kteří jsou pány svého času. Vvyužijte doby, kdy je ve fitku minimum lidí a udělejte něco pro své zdraví a kondici.
  • Nové skupinové lekce: KRUHÁČek v út a čt od 7:45 a RIP Trainer v pátek od 17:00. !!!!!
  • Cvičení pro maminy - děti vítány :-)
    Zacvičíme si v sále, kde s Vámi mohou být i Vaše děti. Budeme izolovány od ostatního prostoru fitka, děti si nemůžou ublížit a nebudou ani nikoho rušit. Speciální cena 3.300,-/10 tréninků. Pokud se domluvíte 2 kámošky dohromady na jeden čas - cena 2.000,- pro jednu :-). Pro více informací pište nebo volejte :-)
  • Akce pro nastávající maminky
    Jste těhotná a chcete se stále udržovat ve formě, jen nevíte jak? Kontaktujte mne a můžeme se domluvit na individuální lekce. Pokud máte kamarádku, která je na tom stejně a budete cvičit spolu, máte lepší cenu. Cvičit můžeme v nově vzniklém fitku Body Care na Palackého třídě 162 (vedle restaurace Velorex).