724 079 660

Kontaktujte mě

Uzrál čas na změnu

Od 26.8. do 1.9. mám pc v servisu, prosím kontaktujte mne jen telefonicky nebo pište sms. Děkuji

Konzultace a měření na InBody v příjemném prostředí, pohodlí a soukromí.

Zavolat mi můžete na telefonní číslo 724 079 660 nebo poslat zprávu prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Obratem se Vám ozvu a domluvíme se na dalším postupu. Těším se na Vás :-)

 

 

Právě nyní

  • permanentka HAPPY HOUR :-) Potřebujete pomoct s tréninkem? Ideální možnost využít nové akce Happy Hour tréninků. Nabízím Vám novou permanentku pro tréninky absolvované mezi 10:00 a 14:00 - cena pouhých 3.300,-/10 tréninků a navíc bonus ve formě 1 měření na přístroji InBody.  Ideální pro těhotné ženy, maminky /tatínky na rodičovské dovolené (dítko klíďo vemte s sebou) a seniory. Nebo i pro ty, kteří jsou pány svého času, využijte doby, kdy je ve fitku minimum lidí a udělejte něco pro své zdraví a kondici. Těším se na Vás.
  • Cvičení pro maminy - děti vítány :-)
    Zacvičíme si v sále, kde s Vámi mohou být i Vaše děti. Budeme izolovány od ostatního prostoru fitka, děti si nemůžou ublížit a nebudou ani nikoho rušit. Speciální cena 3.300,-/ tréninků. POkud se domluvíte 2 kámošky dohromady na jeden čas - cena 2.000,- pro jednu :-). Pro více informací pište nebo volejte :-)